محصولات ریلی داخل کابینت پلاتین

این خانواده از محصولات شامل انواع سبدهای ریلی، سطلهای زباله ریلی، مجیک کرنر،سوپر های کابینتی و کشوهای اتاق خواب است که ایجاد فضای بیشتر و دسترسی آسانتر را به قسمت داخل کابینت یا کمد فراهم می کند.

جا حبوبات شیردار با ریل پهلو

خانم های خانه دار معمولا حبوبات خود را در کابینت کنار گاز نگهداری می کنند تا در هنگام آشپزی به آن دسترسی داشته باشند. 

به علت استفاده مداوم از این مواد غذایی کابینت های مخصوص آن خیلی زود به هم می ریزد، همینطور ظرف برنج که یکی از غذاهای اصلی سفره ایرانی است در آشپزخانه نگهداری می شود. باید به فکر چاره ای برای ایجاد نظم به این دو مورد بود.
جای حبوبات شیردار ریلی کابینتی و جا برنجی ریلی از محصولاتی است که به کمک ریل به دیواره کابینت نصب می شود وبه بیرون حرکت می کند. کاربرد ریل در ساختار این محصول از خم شدن مداوم به داخل کابینت جلوگیری کرده و دیگر نیاز به زحمت اضافه برای مرتب کردن جای حبوبات یا برنج نیست.

اما مهمترین برتری این محصول در مجهز بودن به مخازن بهداشتی با گرید پزشکی و کاملا بسته است که از ورود آلودگی یا رطوبت به داخل جلوگیری می کند و هرمخزن به شیر حبوبات و پیمانه مخصوص آن مجهز شده تا بدون دخالت دست به میزان مورد نیاز برداشت انجام گردد.

 از این جای حبوباتی شیردار علاوه بر قرار دادن حبوباتی مانند لوبیا، نخود و عدس و همچنین ماش و سویا نیز استفاده نمود، خوبی این جا حبوباتی شیردار شیشه ای این است که می توان آن را برای شکر و قهوه نیز مورد استفاده قرار داد.

جای برنج و حبوبات شیردار پلاتین

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess