محصولات اتاق خواب

این خانواده از محصولات برای نظم بخشیدن به داخل کمد ها و اشکاف ها طراحی شده و باعث زیبایی  و دسترسی آسان می شود.

جا کفشی ریلی پلاتین

این روز ها افراد علاقه بیشتری به خرید کفش پیدا کرده‌اند، از کفش‌ های کتانی شیک گرفته تا کفش‌ های پاشنه بلند که در طرح و رنگ‌ های مختلفی به فروش می‌رسند. اما یک مشکل وجود دارد، جمع‌ آوری و نگهداری از این همه کفش کار آسانی نیست.

باید به دنبال مکانی باشید تا بتوانید کفش‌ های خود را با دقت در آن نگهداری کنید، چه مکانی بهتر از یک جاکفشی ریلی یا همان جاکفشی کشویی در کمد راهرو یا در اتاق خواب! جاکفشی‌ های ریلی امروزه توانسته‌اند به دلیل اشغال کردن فضای کم، مورد استقبال افراد بیشتری قرار بگیرند.

جاکفشی‌ های ریلی پلاتین را می‌توانید متناسب با فضایی که دارید، در ابعاد و عمق مختلف و با توجه به طراحی داخلی بخرید و نصب کنید.

اگر تعداد کفش‌ های شما زیاد است می‌توانید دو مدل جاکفشی را در دو نقطه مختلف خانه داشته باشید. یک جاکفشی در راهرو و دیگری در اتاق.

اما بعضی از آپارتمان‌ ها دارای کلوزت یا اتاق مخصوص لباس هستند که در این اتاق‌ ها علاوه بر قرار دادن لباس‌ ها، کیف و کفش‌ ها را نیز می‌توانید در قفسه‌ ها چیدمان کنید. جاکفشی‌ های ریلی به دلیل قابلیت‌ هایی که دارند می‌توانند در تمام مکان‌ ها نصب و مورد استفاده قرار بگیرند.

کشوی کفش توکار ریلی

انیمیشن ویژگی های جاکفشی کشویی پلاتین

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess