RU

EN

AR

FA

محصولات اتاق خواب

این خانواده از محصولات که شامل انواع رگال لباس ریلی یا کشویی، جا کفشی ریلی، جالباسی ریلی، جا شلواری کشویی، رگال سقفی ریلی (رگال کشویی آویز لباس) جا کراواتی ریلی و انواع سبدهای ریلی لباس و جالباسی کشویی داخل کمد اتاق خواب می شوند برای نظم بخشیدن به داخل کمد های لباس طراحی شده و باعث زیبایی  و دسترسی آسان به آنها می شوند.

قیمت رگال ریلی لباس، خرید رگال سقفی کشویی-قیمت جا لباسی-خرید جاالبسه ریلی داخل کمد-قیمت رگال کمد لباس

کشویی جاالبسه و شلواری پلاتین

امروزه با توجه به کوچک شدن فضای خانه ها اکثرا به دنبال بهینه استفاده کردن فضاهای موجود هستیم،از فضاهایی که همیشه به دنبال راهکاری جهت بر طرف کردن این کمی داریم فضاهای کمدی است.

معماری و طراحی مدرن راهکارهایی در این زمینه در اختیارمون قرارداده از جمله آن می توان به آویزهای داخل کمدی از قبیل جا شلواری و جا لباسی و جا کرواتی و… نام برد.. که راهکاری تازه، نیازهای اشخاصی که به نظم و ترتیب وسایل کمد خود اهمیت می‌دهند را مرتفع سازند. از این رو گروه صنعتی پلاتین با تولید طیف وسیعی از تجهیزات کمدی مانند جا کفشی ریلی جا شلواری و جا کرواتی، رگال آویز لباس، کمربند و …

توجه جمع کثیری از مصرف کنندگان را به خود جلب نموده اند. با همه اینها در این بین تجهیزاتی که به کمد لباس مربوط می‌شوند هنوز هم پرکاربردترین یراق آلات عرضه شده در این خصوص هستند .بهره گیری از این تجهیزات به ویژه آویز شلوار ریلی سبب می‌گردد تا مصرف کننده دیگر در رابطه با چیدمان و مرتب سازی هیچ یک از انواع پوشاک خود با چالش مواجه نگردد. همچنین استفاده از این محصول در کنار سایر تجهیزات کمدی ارائه شده می‌تواند سرعت عمل در انتخاب پوشاک را بالا ببرد.

 

جا لباسی ریلی پلاتین