تجهیزات ریلی داخل کابینت

محصولات ریلی پرو

این خانواده از محصولات شامل انواع سبدها و سوپر های کابینت آشپزخانه به فراخور نیاز در ایجاد فضای بیشتر و دسترسی آسانتر به قسمت داخل کابینت به شما کمک می کنند.

جونیور

مرتب نگاه داشتن آشپزخانه با توجه به رفت و آمد زیاد و وسایل متعدد در آن کار ساده‌ای نیست. کوچکتر شدن خانه‌ها نیز باعث شده تا کابینت‌های معمولی نتوانند این مسئله را به‌تنهایی حل کنند.

کابینت طرح سوپرمارکت  یا کابینت دارای سبد ریلی مانند یک انباری متحرک با تعدادی قفسه برای جای دادن اقلام آشپزخانه در دسته جدیدترین اکسسوری آشپزخانه قرار دارد. 

کابینت سوپری دار را می‌­توان برای آشپزخانه­‌های مختلف و فضاهای مختلف طراحی کرد کابینت سوپری کنار یخچال زیر ظرفشویی و…). 

سوپر ریلی داخل کابینتی پلاتین در مدلهای مختلفی از جمله نمونه های دارای سبد کف چوب (دارای کفی چوبی) سوپر کف ریل جونیور با سبد کف چوب، سوپر پهلو کف چوب پلاتین و سوپر وسط کف چوب پلاتین به منظور تقسیم بندی طبقات کابینت های زمینی طراحی شده اند. سوپرهای دارای سبد کف چوب، ریلی بوده و از فضای درون کابینت بیرون می آیند و دسترسی آسانی به محصولات و لوازم داخلی کابینت به شما میدهند از این رو به آنان سبد کشویی توکار کابینتی یا سوپر توکار کابینتی نیز گفته می شود. 

اما از جدیدترین و کاربردی ترین نمونه ها میتوان به جونیور یوباکس پلاتین اشاره کرد این محصول دارای ظروف نشکن و قابل شستشو یوباکس است.

 

جونیور یوباکس علاوه بر سبد دارای ویژه گی جدیدی با نام تجاری you box میباشد.

you box درواقع ظرف یا بخشی جدید است که دارای تقسیم کننده فضای داخلی خود بنابر نیاز میباشد و بهترین محل نگه داری از لوازم ریز یا با ایست ناکافی مانند قاشقها و یا محصولاتی است که امکان افتادن و یا خروج مواد یا مایعات از خود را دارند مانند انواع روغن، در واقع یوباکس   مخصوص جای گذاری ملزوماتی چون شیشه مایعات، قاشق و چنگال و ماکارونی و یا حتی قرص لاغری  و  . . . است که کمک شایانی به منظم شدن کابینت و سهولت استفاده از حداکثر فضای آن می کند. 

از ویژه گی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- مقاوم و نشکن

2- قابلیت شستشو

3- قابلیت جابجایی به دلخواه شما

4- دارای پارتیشن نگهدارنده متحرک

5- زیبایی منحصر به فرد و رنگ ثابت

6- دارای دو ظرف با عمق کم و زیاد

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess