سطل زباله ریلی پلاتین

این خانواده از محصولات، امکان ایجاد نظم و پاکیزگی و نیز تفکیک زباله در کمترین فضای اشغال شده در کابینت را فراهم می کند.

سطل زباله ریلی

امروزه افراد به دکوراسیون منزل خود، بیشتر از گذشته اهمیت می‌دهند. بنابراین، آشپزخانه دیگر  فقط محلی برای پخت و پز نیست. بلکه نوع و نحوه چینش وسایل موجود در آن نیز، مورد توجه قرار گرفته است.

مثلاً در سال‌های نه چندان دور، سطل زباله جایی در سینک ظرفشویی یا گوشه آشپزخانه داشت. اما حالا، سطل زباله کابینتی جای آن را گرفته است. وسیله‌ای که با وجود آن، هم آشپزخانه شما زیباتر می‌شود و هم، از بوی بد زباله‌ها خبری نیست. در واقع، سطل زباله کابینتی؛ یک اکسسوری توکار بوده و جای آن، درون کابینت آشپزخانه است. به ‌علاوه بر حسب تعداد مخزن، اندازه و فاکتورهای دیگر، انواع سطل زباله کابینتی وجود دارد. به این معنا که، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. 

مخازن سطلهای زباله پلاتین از جنس پلاستیک فرده آنتی باکتریال است. پلاستیک‌‌های فشرده مواد مصنوعی‌ هستند که طی فرایند خاصی ساخته می‌شوند و معمولا منشا آن‌ها نفت و گاز است. به دلیل قرآیند ساخت خاصی که دارند از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار هستند. از جمله مزیت‌های خاص این نوع سطل زباله‌ها، کند کردن روند رشد و تکثیر باکتری و کپک‌ها است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارند.

سطل زباله تک مخزنه پلاتین با قرارگیری در داخل کابینت خواسته های شما را برآورده می کند.

سطل زباله تک مخزنه

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess