تجهیزات ریلی داخل کابینت

این خانواده از محصولات ،ایجاد فضای بیشتر و دسترسی آسانتر را به قسمت داخل کابینت فراهم می کند.

سبد کف ریل سه طبقه چند منظوره

سبد ریلی کابینت یا سبد کشویی چند منظوره در واقع محصولاتی هستند که دارای طبقات مختلف می باشند که عملکردی مانند یک کشو دارند یعنی به صورت ریلی از داخل کابینت بیرون می آیند و دسترسی جالبی را به ما می دهند.

با پیشرفت روز به روز در دنیای مدرن همه ی ما متوجه شده ایم که به سمت فضایی حرکت می کنیم که پر از تجهیزاتی است که کاربری ما را در محیط آسان می کند.همه ی ما بدنبال این هستیم که به وسایل خود دسترسی راحتی داشته باشیم. بنابر این برای محقق شدن این خواسته به آشپزخانه های مدرن تجهیزات جدیدی اضافه شده است و آشپزخانه های جدید دیگر تنها شکل قفسه های ام دی اف شده ندارد.

سبد کشویی چند منظوره پلاتین دارای سه طبقه برای استفاده های مختلف بر حسب نیاز شما  با عرض های مختلف فضای مناسبی را برای قرار دادن لوازم یا مواد مختلف در کابینت فراهم می سازد.

سبد نظم دهنده کابینت به منظور تقسیم بندی طبقات کابینت های زمینی طراحی شد. آن ها به صورت ریلی حرکت کرده و از فضای درون کابینت بیرون می آیند.سبد سوپری ریلی کابینت در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که هر کدام نیاز مصرف کننده را از جهاتی برطرف می کند. نصب این مدل از سبد های ریلی بسیار آسان است. در سبد های تولیدی شرکت پلاتین راهنمای نصب محصولات قرار گرفته است. از طرفی می توانید در وبلاگ دکویراق نصب تمام محصولات را مرحله به مرحله و به آسانی انجام دهید.

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess