RU

EN

AR

FA

محصولات ریلی داخل کابینت پلاتین

جاقاشقی کنار اجاق پلاتین

جا قاشقی کنار اجاق فرانسوی

زیر قاشقی کنار گاز یکی از وسایلی است که برای جلوگیری از چکه کردن آب داخل ملاقه یا کفگیر کاربرد دارد. بسیاری از مواقع این اتفاق می‌‌افتد که برای هم زدن مداوم غذا، در کنار گاز یک بشقاب کوچک قرار می‌‌دهند تا ملاقه و یا کفگیر و حتی قاشق بر روی آن قرار گیرد و برای زمانی که هنوز پخت غذا به صورت کامل انجام نشده، دوباره مورد استفاده قرار گیرند. در این مطلب می‌‌خواهیم زیر قاشقی کنار گاز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید هنگام آشپزی آن را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

زیر قاشقی کنار گاز همواره بر روی کابینت بوده و نیازی نیست که بخواهید از بشقاب استفاده کنید. همچنین این وسیله مختص قرار دادن قاشق ساخته شده است که می‌‌توانید به راحتی قاشق را بر روی آن بگذارید و دوباره آن را مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر آن از ایجاد بهم ریختگی بر روی کابینت جلوگیری می‌‌کند و به آن نظم می‌‌دهد. 

جاقاشقی کنار اجاق پلاتین یا زیر قاشقی کنار گاز باعث نگهداری بهتر قاشق و ملاقه می‌‌شود و احتمال افتادن یا سر خوردن قاشق را به حداقل می‌‌رساند. همچنین از ایجاد لکه‌‌ی غذا و یا چربی جلوگیری می‌‌کند و نیز با قرار دادن بر روی زیر قاشقی کنار گاز، این امکان وجود ندارد که قاشق شما درون قابلمه بیفتد. 

محصولات مرتبط

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 410 – 430) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

   09156188617  – 09150053617

   platinaccessories   

    platinaccess