گروه صنعتی پلاتین

تجهیزات ریلی اتاق خواب

این خانواده از محصولات که شامل انواع رگال لباس ریلی یا کشویی، جا کفشی ریلی، جالباسی ریلی، جا شلواری کشویی، رگال سقفی ریلی (رگال کشویی آویز لباس) جا کراواتی ریلی و انواع سبدهای ریلی لباس و جالباسی کشویی داخل کمد اتاق خواب می شوند برای نظم بخشیدن به داخل کمد های لباس طراحی شده و باعث زیبایی  و دسترسی آسان به آنها می شوند.

رگال لباس

جاکفشی ریلی مفتولی

جا لباسی و جا شلواری ریلی مفتولی

کشویی جا شلواری

رگال جا کراوات

رگال سقفی آویز لباس

کشویی ترکیبی جا لباسی و جا شلواری

سبد کشویی جا لباسی حصیری

سبد کشویی مفتولی جا لباسی

رگال سقفی آویز لباس
رگال کراوات
رگال شال و روسری
کشویی لباس و شلوار آرام بند
کشویی لباس و شلوار بافت-آرام بند
کشویی لباس بافت- آرام بند
جاشلواری ریلی - آرام بند
کشویی جاکفشی ریلی - آرام بند
رگال لباس
رگال سقفی آویز لباس
رگال-جا-کراواتی
رگال کراوات
رگال جاشلواری پلاتین
رگال شال و روسری
جا لباسی ریلی
کشویی لباس و شلوار آرام بند
جالباسی ترکیبی
کشویی لباس و شلوار بافت-آرام بند
کشوی جا شلواری پلاتین
جاشلواری ریلی - آرام بند
جا لباسی ریلی
کشویی لباس بافت- آرام بند
کشویی جاکفشی ریلی - آرام بند

نظم و ترتیب در داخل کمدهای لباس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 یک اتاق مرتب و منظم سبب آرامش و نظم ذهن می‌شود. خیلی از افراد بر این باور هستند تنها با داشتن کمد دیواری‌های بزرگ و انواع کنسول می‌توان وسایل را مرتب در داخل طبقات و کشوها قرار داد. این باور اشتباه است، با انواع نظم دهنده های ریلی و کشویی کمد لباس و ارگانایزر می‌توان طبقات و کشوهای کوچک‌ترین کمدها را شکل داد و تا چندین برابر ظرفیت کمد وسیله داخل آن گذاشت.

نظم دهنده های ریلی لباس معمولا از جنس فلز، پلاستیک و کتان یا پارچه های مقاوم هستند و به‌راحتی داخل کمدهای لباس را برای قرار دادن انواع شال و روسری، کیف و کفش و لباس‌ نظم می‌دهند. برخی از آن‌ها قابلیت آویزان کردن از چوب‌لباسی و میله‌های کمد دیواری را دارند.

معماری و طراحی مدرن راهکارهایی در این زمینه در اختیارمون قرارداده از جمله آن می توان به آویزهای داخل کمدی از قبیل جا شلواری و جا لباسی و جا کرواتی و… نام برد.. که راهکاری تازه، نیازهای اشخاصی که به نظم و ترتیب وسایل کمد خود اهمیت می‌دهند را مرتفع سازند.

از این رو گروه صنعتی پلاتین با تولید طیف وسیعی از تجهیزات ریلی کمد لباس مانند جا کفشی ریلی انواع رگال لباس ریلی یا کشویی، جالباسی ریلی، جا شلواری کشویی، رگال سقفی ریلی (رگال کشویی آویز لباس) جا کراواتی ریلی و انواع سبدهای ریلی لباس و جالباسی کشویی داخل کمد اتاق خواب و … توجه جمع کثیری از مصرف کنندگان را به خود جلب نموده اند.

بهره گیری از این تجهیزات به ویژه آویز لباس ریلی سبب می‌گردد تا مصرف کننده دیگر در رابطه با چیدمان و مرتب سازی هیچ یک از انواع پوشاک خود با چالش مواجه نگردد.

همچنین استفاده از این محصول در کنار سایر تجهیزات ریلی کمد لباس ارائه شده می‌تواند سرعت عمل در انتخاب پوشاک را بالا ببرد.

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   دفتر تهران : 09120526735

 کارشناسان فروش: 09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess