تجهیزات ریلی داخل کابینت

محصولات ریلی کف چوب

این خانواده از محصولات شامل انواع سبدها و سوپر های کابینت آشپزخانه می شوند که به فراخور نیاز شما دارای ریل پهلو (سبد سوپر پهلو کف چوب) یا ریل در کف (سبد سوپر کف ریل پرو جونیور) و یا حتی ریل در کف و بالای محصول (سبد سوپر وسط کف چوب پلاتین) می باشند، اما شاید جذاب ترینها سوپریخچالی یوباکس، سوپر وسط یوباکس و جونیور یوباکس هستند که در ایجاد فضای بیشتر و دسترسی آسانتر به قسمت داخل کابینت به شما کمک می کنند.

سوپر یخچالی پرو

سوپر یخچالی یوباکس پلاتین

سبد نظم دهنده کابینت به منظور تقسیم بندی طبقات کابینت ها طراحی شد. آن ها به صورت ریلی حرکت کرده و از فضای درون کابینت بیرون می آیند.سبد سوپری ریلی کابینت در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که هر کدام نیاز مصرف کننده را از جهاتی برطرف می کند. 

این تقسیم کننده های داخل کابینت مهم ترین نقش را در نظم دهی کابینت بر عهده دارند.

به عنوان مثال سبد سوپر یخچالی کف چوب پلاتین با نصب در داخل کابینت جلوه ای لوکس برای قرار دادن انواع بطری یا  سایر محصولات ایجاد کرده و دیگر مجبور نیستیم که آن ها را در گوشه ای از کابینت آشپزخانه در نمایی ناخوشایند رها کنیم.
سوپر یخچالی پرو در واقع شامل سبد هایی با کارایی ها متفاوت و ابعاد گوناگون می باشد و هر کدام ویژگی های منحصر بفردی دارند و میتواند برای شما نقش یک انباری را ایفا کند با این تفاوت که عاشق زیبایی و نظم آن خواهید شد.

سبد سوپر یخچالی یکی از مدل های سوپر مارکت کابینت آشپزخانه به شمار می رود که به دلیل استفاده از کلیه ی فضای موجود به محبوبیت قابل توجهی دست یافته است. سبد های سوپری از پرفروش ترین تجهیزات کابینتی محسوب می شوند.

این سبد شباهت ظاهری بسیاری با طراحی داخلی یخچال ها دارد. به عنوان مثال همانگونه که بر روی درب یخچال طبقاتی جهت قرار دادن مواد غذایی نصب شده سبد سوپر یخچالی نیز دارای این مزیت است.

 

 سوپر یخچالی پرو علاوه بر سبد دارای ویژه گی جدیدی با نام تجاری یوباکس میباشد.

یوباکس درواقع ظرف یا بخشی جدید است که دارای تقسیم کننده فضای داخلی خود بنابر نیاز میباشد و بهترین محل نگه داری از لوازم ریز یا با ایست ناکافی مانند قاشقها و یا محصولاتی است که امکان افتادن و یا خروج مواد یا مایعات از خود را دارند مانند انواع روغن، در واقع یوباکس   مخصوص جای گذاری ملزوماتی چون شیشه مایعات، قاشق و چنگال و ماکارونی و یا حتی قرصها و  . . . است که کمک شایانی به منظم شدن کابینت و سهولت استفاده از حداکثر فضای آن می کند.

از ویژه گی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- مقاوم و نشکن

2- قابلیت شستشو

3- قابلیت جابجایی به دلخواه شما

4- دارای پارتیشن نگهدارنده متحرک

5- زیبایی منحصر به فرد و رنگ ثابت

6- دارای دو ظرف با عمق کم و زیاد 

سوپر یخچالی کابینتی یوباکس دار پلاتین

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess