گروه صنعتی پلاتین

سطل زباله ریلی پلاتین

این خانواده از محصولات، امکان ایجاد نظم و پاکیزگی و نیز تفکیک زباله در کمترین فضای اشغال شده در کابینت را فراهم می کند.

سطل زباله کشویی

سطل زباله  یکی از لوازم ضروری و مهم در هر خانه محسوب می‌‍‌‌شود که به نظافت منزل‌ ما کمک می‌کند و اگر در جای مناسب قرار بگیرد، تاثیر زیادی در تمیزی و زیبایی محیط دارد.

سطل زباله در قسمت‌های مختلف خانه از جمله حیاط، سالن پذیرایی، اتاق خواب‌ها و آشپزخانه استفاده می شود که بهتر است در دید نباشند تا باعث ایجاد بوی بد یا جلوه‌ی زشت نشوند.

این موضوع در آشپزخانه به صورت ویژه‌ای مورد توجه است، یکی از دغدغه های خانم‌ها پیدا کردن جایی مناسب برای این وسیله است، راه حل این مساله سطل آشغال کشویی پلاتین است.
این نوع سطل از جمله تجهیزات منحصر به فردی است که یک قدم بزرگ در زیباسازی آشپزخانه محسوب می‌شود و علاقمندان زیادی پیدا  کرده است.

روش طراحی انواع سطل آشغال کشویی پلاتین به گونه‌ای است که مخزن درون کابینت‌ها نصب می‌شود و در معرض دید قرار ندارند، به همین دلیل به آن‌ها کابینتی یا توکار می‌گویند.
اگر بخواهیم مزیت‌های استفاده از این کالا را بررسی کنیم در وهله اول می‌توان به این مورد اشاره کرد که محیط آشپزخانه‌ی شما جلوه‌ یا بوی بدی نمی‌گیرد و از آنجایی که در معرض دید نیست و دسترسی به آن نیز آسان است، به نظافت محیط کمک می‌کند.

سطل زباله ریلی دو مخزن پلاتین
سطل آشغال زیر سینکی

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess