گروه صنعتی پلاتین

زیر قاشقی کنار اجاق گاز

این خانواده از محصولات ، برای در دسترس  قرار دادن کفگیر و قاشق و سایر ملزومات مشابه در طول آشپزی بکار برده میشود و تجربه ای همراه با آسایش به ارمغان می آورد.

زیرقاشقی کنار اجاق دیفرنس پلاتین

زیر قاشقی کنار گاز یا جاقاشقی کنار گاز یکی از وسایلی است که برای جلوگیری از چکه کردن آب داخل ملاقه یا کفگیر کاربرد دارد. 

بسیاری از مواقع این اتفاق می‌‌افتد که برای هم زدن مداوم غذا، در کنار گاز یک بشقاب کوچک قرار می‌‌دهند تا ملاقه و یا کفگیر و حتی قاشق بر روی آن قرار گیرد و برای زمانی که هنوز پخت غذا به صورت کامل انجام نشده، دوباره مورد استفاده قرار گیرند. در این مطلب می‌‌خواهیم زیر قاشقی کنار گاز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید هنگام آشپزی آن را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

زیرقاشقی کنار اجاق دیفرنس همواره بر روی کابینت بوده و نیازی نیست که بخواهید از بشقاب استفاده کنید. همچنین این وسیله مختص قرار دادن قاشق، چنگال، ملاقه و کلیه لوازم مشابه در آشپزی ساخته شده است که می‌‌توانید به راحتی آنها را بر روی آن بگذارید و دوباره آن را مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر آن، از ایجاد بهم ریختگی بر روی کابینت جلوگیری و با ظاهر زیبا و درخشنده خود جلوه ای بی نظیر و چشم نواز ایجاد می‌‌کند.

زیر قاشقی کنار گاز باعث نگهداری بهتر قاشق و ملاقه می‌‌شود و احتمال افتادن یا سر خوردن قاشق را به حداقل می‌‌رساند. همچنین با توجه به تکرار استفاده از چنین ابزاری در طبخ و احتمال چکیدن روغن یا آب غذا در اطراف محل آشپزی جلوگیری کرده و از ایجاد لکه‌‌ی غذا و یا چربی جلوگیری می‌‌کند، از دیگر مشکلات عمومی نبود چنین وسیله ای افتادن قاشق یا ملاقه در قابلمه است که بسیار اتفاق می افتد و باعث رنجش شما می گردد، تجربه ای بد که بارها برای اکثریت افراد به وقوع می انجامد و جا قاشقی کنار اجاق گاز حلال این مشکل و نظایر آن است.

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess