گروه صنعتی پلاتین
محصولات ریلی داخل کابینت پلاتین

جاشامپویی طرح پارمیس پارمیس

قفسه حمام یکی از کاربردی ترین و پر مصرف ترین بخش در دکوراسیون حمام است قفسه ها در حمام بیشتر از سایر وسایل ها به شما کمک میکنند.

بیشتر افراد به دکوراسیون حمام اصلا اهمیت نمیدهند و یک دکوراسیون بسیار ساده  برای حمام خود درست میکنند. اما حمام نیز مانند سایر بخش های خانه اهمیت زیادی در زیبایی و شیک بودن خانه دارد.

امروزه طراحان داخلی بیشتر به دکوراسیون حمام داخلی حمام مانند سایر بخش های خانه اهمیت میدهند. و فضایی شیک و زیبا در حمام درست میکنند.

قفسه ها در حمام بیشتر کاربرد دارند برای قرار دادن انواع وسایل های لازم در حمام به یک قفسه نیاز دارید پس حتمی در حمام خود باید یک قفسه داشته باشید اگر به دنبال یک دکوراسیون مدرن در خانه ی خود هستید حتمی باید از همه ی وسایل هایی که در حمام مورد نیاز است داشته باشید قفسه ها همانطور که  بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و کمک زیادی به افراد برای تمیز نگه داشتن حمام میکنند تاثیر بسیار زیادی نیز در شیک و زیبا بودن دکوراسیون حمام دارند.

امروزه به دکوراسیون حمام اهمیت زیادی میدهند و حمام باید یک فضای آرامبخش داشته باشد برای اینکه فضایی آرامبخش درست کنید نیاز به قفسه های زیبا نیز دارید تا بتوانید  وسایل های خود را آنجا قرار دهید وهمیشه حمام تمیز و مرتب داشته باشید.،

جاشامپویی طرح پارمیس پلاتین محصولی مناسب برای رفع نیاز شماست.

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 410 – 430) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

   09156188617  – 09150053617

   platinaccessories   

    platinaccess