گروه صنعتی پلاتین

جاقاشقی

این خانواده از محصولات ، امکان نگهداری از قاشق و چنگال ،کارد آشپزخانه  را فراهم می کند و به آن نظم و زیبایی می بخشد.

جا قاشقی پلاتین

با تهیه انواع جا قاشقیهای ما برای آشپزخانه منزل خود به راحتی میتوانید بعد از هر بار استفاده از ابزارهای مورد نظر آن ها را درون این ارگانایزرها قرار داده تا در زمان نیاز به راحتی بتوانید آنها را پیدا کرده و استفاده نمایید.

این وسیله ساده نقش بسیار پر رنگی را امروزه در آشپزخانه های منازل ایفا می کند و شما با مراجعه به اکثر آشپزخانه ها با این جاقاشقی ها روبرو خواهید شد علت آن کاربردی بودن و در این حال زیبایی این وسیله در آشپزخانه می باشد که همین زیبایی تاثیر بسیار مثبتی بر روی دکورسیون آشپزخانه شما خواهد گذاشت.

این وسیله آشپزخانه دارای سه مدل جا قاشقی دیوارکوب، کنارسینکی و جا قاشقی آویز می باشد مدلهای دیوارکوب مناسب برای محیطهایی با محدودیت فضا هستند.

جا قاشقی های روی کابینت یا سینک دارای ابعاد و اندازه های بزرگ تری هستند و برای قرار دادن وسایل بزرگ تر آشپزخانه بسیار مناسب خواهند بود این مدل به راحتی وسایل شما را آبکشی و خشک می کند. 

جا قاشقی آویز به آسانی بر روی دیوار و آبچکان آشپزخانه شما نصب میشود و مانند نمونه دیوارکوب فضای کمی نیز از آشپزخانه شما اشغال میکند و مناسب برای آشپزخانه های کوچک طراحی شده اند و شما می توانید بستگی به میزان فضا و همین طور سلیقه شخصی خود مدل مناسب را برای آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید.

جاقاشقی روی میز و سینک

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess