RU

EN

AR

FA

تجهیزات ریلی داخل کابینت

این خانواده از محصولات با فراهم کردن فضای زیاد و ایجاد نظم فوق العاده در کابینت عملا یک انباری کوچک در اختیار شما قرار میدهد و دسترسی شما را به قسمت داخل کابینت و لوازم یا مواد داخل آن فراهم می کند.

سوپر مارکت آشپزخانه پلاتین

سبد سوپر لینک کابینتی (عمق کم) سوپر لینک

سبد سوپر لینک کابینتی یا سوپر یخچالی لینکدار یکی از مدل های سوپر مارکت کابینت آشپزخانه به شمار می رود که به دلیل استفاده از کلیه ی فضای موجود به محبوبیت قابل توجهی دست یافته است. سبد های سوپری از پرفروش ترین تجهیزات کابینتی محسوب می شوند.

 این سبد شباهت ظاهری بسیاری با طراحی داخلی یخچال ها دارد. به عنوان مثال همانگونه که بر روی درب یخچال طبقاتی جهت قرار دادن مواد غذایی نصب شده سبد سوپر یخچالی نیز دارای این مزیت است.

نکته حائز اهمیت و برتری سبد سوپر یخچالی لینکدار پلاتین قابلیت اتصال به درب کابینت است که هنگام باز کردن درب کابینت به راحتی بیرون آمده و تمامی محصولات موجود در سبدها را در اختیار شما قرار میدهد.

سبد سوپری ریل وسط، سبد سوپری یخچالی، سبد سوپری مواد شوینده، سبد سوپری ظروف و سبد سوپری مواد غذایی قسمتی از انواع سبد های سوپر مارکتی محسوب می شوند. اگر به دنبال تقسیم کننده ای برای کشو کابینت و قرار دادن قاشق و چنگال ها هستید تنوع جا قاشقی ها را می توانید در دسته ی سبد های سوپری ظروف مشاهده کنید. از طرفی می توانید در کنار سطل زباله آشپزخانه خود از سبد های مواد شوینده استفاده کنید.

سبد سوپر لینک پلاتین

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess