کنترل کیفیت (Quality Control)

فیلم آزمون کنترل کیفیت مخزن و دسته مخزن سطل زباله ریلی

کنترل کیفیت، کنترلی سیستماتیک است که از طریق مدیریت متغیرهای فرایند تولید که بر کیفیت محصول نهایی اعمال می‌شود، به دست می‌آید.

عصر کنونی را می‌توان عصر کیفیت نامید. در چنین شرایط رقابتی و با تولیدات در سطح انبوهی، تنها تولیدکنندگانی می‌توانند موفق باشند که محصولات باکیفیت‌تر و خدمات پس از فروش بهتری ارائه کنند. بنابراین در شرکت پلاتین، کنترل کیفیت به یکی از ملاحظات اصلی قبل از تولید هر محصول تبدیل شده است.

از ابتدا دغدغه مدیران و موسسان مجموعه تولیدی تجهیزات مدرن خانه و آشپزخانه پلاتین احترام به حقوق مصرف کننده و ارائه محصولات با کیفیت بوده و هست. 

از این رو با تحقیق و ممارست فراوان سعی شده پارامترهای کیفی محصولات با توجه به استانداردهای جهانی تعریف و تدوین شود.تیم طراحی مهندسی و کنترل کیفیت پلاتین نیز با حساسیت فراوان، کیفیت را سرلوحه کارهای خودشان قرار داده اند.

برای دستیابی به کنترل کیفیت اقدامات مختلفی باید انجام شود که برخی از آنها عبارتند از:

  1. محصول موردنظر باید سطح کیفی مورد قبولی به لحاظ ظاهر و روند تولید داشته باشد تا در مسیر کنترل کیفیت قرار گیرد و حذف نگردد.
  2. به‌منظور ارزیابی سطح کیفی، محصول باید استانداردهای لازم را بگذراند.
  3. باید انحراف از معیاری منطقی نسبت به استانداردهای از قبل تعریف‌شده، تعیین و مورد بررسی قرار گیرد.
  4. سطح کیفی مناسب محصول باید به‌گونه‌ای به دست آید که با کمترین هزینه برای ساخت آن محصول همراه و کیفیت و قیمت مورد انتظار مشتری را داشته باشد.

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess