سطل زباله کشویی پلاتین

این خانواده از محصولات، امکان ایجاد نظم و پاکیزگی و نیز تفکیک زباله در کمترین فضای اشغال شده در کابینت را فراهم می کند.

سطل زباله کشویی دا خل کابینت چیست؟

سطل زباله یا سطل آشغال کلماتی هستند که معمولا تداعی گر  تصاویر نامطلوب و بوهای نا مطبوع اند، اما امروزه با پیشرفت در صنایع مختلف و نیاز روزافزون منازل به دکوراسیون زیبا و کاربردی و نیز بهینه و کم جا، طراحان را برای خلق سطل زباله ریلی کابینت تشویق و انواع سطل آشغال ریلی توکار ابداع شدند.

انواع متنوع سطل زباله توکار پلاتین درون کابینت، و معمولا زیر سینک نصب میگردند و هنگام استفاده به راحتی با حرکت ریل جلو آمده و دردسترس قرار میگیرند. مخازن سطلهای زباله پلاتین مجهز به درب مجزا بوده که روی هر درب فیلتر نانو ضد بو با قابلیت شستشو قرار دارد، جنس مخازن سطل آشغال کشویی پلاتین از نوعی پلاستیک فشرده  آنتی باکتریال می باشد که در برابر ضربه و فشار یا اختلاف دما هیچ آسیبی نمیبیند، رنگ بخش فلزی آن الکترواستاتیک(ضد خش و ضد آب) است و ریلهای باکیفیت و مقاوم در آن بکار رفته است.

سطلهای کابینتی پلاتین دارای مخازن 1 ، 2 و 3 تایی می باشند که این مخازن می توانند عمق ها و گنجایش های متفاوتی داشته باشد.

طراحان و مهندسان شرکت پلاتین با بکارگیری دانش روز و بررسی نیاز آشپزخانه ها نمونه های متنوعی از سطل های ریلی توکار کابینتی را تولید کرده اند.