انواع سبد سوپری کابینتی پلاتین

این خانواده از محصولات شامل انواع سبدهای ریلی داخل کابینت،  مجیک کرنر و سوپر های کابینتی است که ایجاد فضای بیشتر و دسترسی آسانتر را به قسمت داخل کابینت یا کمد فراهم می کند.

سوپر-وسط-زمینی1

سوپر وسط

کد:5150
جزئیات

سوپر وسط کابینتی پلاتین

سبد سوپر یخچالی کابینتی پلاتین

سوپر کابینت لینک دارپلاتین

سوپر پهلو 3 تا 5 طبقه پلاتین

انواع سبد سوپری کابینتی پلاتین

سبد سوپری یا سوپر مارکتی،وسیله ای کاربردی که معمولا در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد و برای استفاده از فضاهایی مورد استفاده قرار میگیرد که معمولا بلا استفاده است.

وسایل زیادی در خانه، بخصوص آشپزخانه وجود دارند که جا دادن آنها در کابینت سخت است. حتی اگر آشپزخانه‌ای بزرگ نیز داشته باشید مشکل حل نخواهد شد. زیرا نظم نیز در چیدن وسایل مهم بوده و اگر نظم رعایت نشود مجبور خواهید بود برای دسترسی به یک وسیله کلی زحمت بکشید و سایر وسایل را نیز جا به جا کنید. 

شاید در گذشته راهی وجود نداشت و افراد خانه مجبور بودند با این محدودیت کنار بیایند؛ ولی امروز به لطف سبدهای ریلی و سوپری مارکت آشپزخانه این مشکل حل شده است. 

مثلا تصور کنید با توجه به اجرای کابینت های آشپزخانه شما فضایی به عرض ۱۵سانتی متر خالی رها شده است،در این موارد مجری کار این فضا را میبندد و عملا نقطه ای کور در آشپزخانه میشود!در حالی که خیلی راحت میتوان با نصب یک جابطری فضای مد نظر را به یک فضای کاربردی تبدیل کرد!

در واقع سبدهای سوپر مارکتی همگی به ریل مجهز هستند و به صورت کامل از یونیت یا همان فضای داخلی کابینت خارج می‌شوند. در این حالات شما به راحتترین شکل ممکن به وسایل انتهای کابینت خود نیز دسترسی خواهید داشت بدون اینکه نیاز داشته باشید سایر وسایل را جا به جا کنید. به علاوه می‌توانید از تمام فضای کابینت خود استفاده کنید.