اکسسوری ریلی داخل کابینت پلاتین

این محصولات شامل انواع سبد ریلی داخل کابینت، سطل زباله ریلی، مجیک کرنر، سوپر کابینتی و جالباسی اتاق خواب است که ایجاد فضای بیشتر و دسترسی آسانتر را به قسمت داخل کابینت یا کمد فراهم می کند.

سبد کف ریل پلاتین

سبد شوینده ریل پهلو پلاتین

سبد شوینده 2000 پلاتین

مجیک کرنر-کنج جادویی پلاتین

سبد چند منظوره دو طبق کف ریل پلاتین

سبد چند منظوره 3555 پلاتین

سوپر-وسط-زمینی1

سوپر وسط

کد:5150
جزئیات

سوپر وسط کابینتی پلاتین

سبد سوپر یخچالی کابینتی پلاتین

سوپر کابینت لینک دارپلاتین

سوپر پهلو 3 تا 5 طبقه پلاتین

اکسسوری کابینت یا همان تجهیزات کابینت از جمله لوازمی هستند که به آرایش محیط آشپزخانه در جهتی سازماندهی شده کمک می کنند. 

ممکن است فضای آشپزخانه شما مساحتی بزرگ یا مساحتی بسیار کوچک داشته باشد که در هر دو مورد چنین آشپزخانه ای نیاز به نصب تجهیزاتی داشته که کاربری آسوده خاطری در این فضا ایجاد کنند. معمولا از محیط آشپزخانه برای سرو غذا، شست و شوی ظروف و آشپزی استفاده می کنیم.

همینطور بسیاری از مواد غذایی را در یخچال یا کابینت ها می چینیم تا در هنگام آشپزی یا سرو غذا از آنها استفاده کنیم.

از طرفی با این که داخل کابینت ها به واسطه درب آن پوشش داده می شود اما نظم و ترتیب در داخل آن بسیار حائز اهمیت است.

این نظم و تربیت به وسیله اکسسوری کابینت شکلی مدرن تر به خود می گیرد.

مثال متفاوت دیگر برای مقایسه آشپزخانه های مدرن با آشپزخانه های قدیمی تجهیزات جدید کابینت همچون پریز توکار می باشد. برای هیچ فرد باسلیقه ای وجود دیوارهایی پر از سیم کشی های پراکنده که نیاز ما به برق را مرتفع سازد خوشایند نیست. 

با توجه به لزوم وسایل الکتریکی گوناگون در پیشخوان آشپزخانه و استفاده گاه و بیگاه و همزمان از آن ها امروزه افراد به نصب پریزتوکار روی آورده اند. بیشتر مدل های این محصول دارای چند سوکت برق در کنار یکدیگر، پورت یو اس بی مخصوص شارژ و همینطور شارژر وایرلس هستند که محصولاتی چند کاربردی محسوب می شوند.

اگر بخواهیم به گوشه ای دیگر از آشپزخانه جهت نصب تجهیزات کابینت رجوع کنیم می توان به کشوهای کابینت اشاره کرد که حداقل در یک طبقه آن قاشق و چنگال چیده می شود و نیاز به استفاده از تقسیم کننده کشو برای نظم دهی به این وسایل حس می شود. تقسیم کننده های کشو محصولاتی فوق العاده و خانه ای مناسب برای انواع وسایل غذاخوری همچون کفگیر و ملاقه هستند.

سینک آشپزخانه فضای خاص دیگری است که حتما باید به آن رسیدگی شود. در این فضا هنگام شست و شو و نظافت انواع زباله تولید می شود و بهتر است سطل زباله در زیر سینک قرار بگیرد. 

سطل  زباله ریلی برای نظم دهی به فضای زیر کابینت و جلوگیری از انتشار بوی بد زباله  به حسن مواد پلاستیکی نانو و خاصیت آنتی باکتریال آن ،کمک به تفکیک زباله با مدل های دو مخزنه و حرکت ریلی مدل پیشرفته ای از اکسسوری های منزل تلقی میشود که در هر خانه ای وجود آن الزامی است.

اطلاعات تماس

مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 430 – 410) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

09150053617 -09153598617

   platinaccessories   

    platinaccess